6X6
Sztafeta dla Emilki

16.06.2018

do startu pozostało:
-
dni
:
-
godzin
:
-
minut
:
-
sekund
informacje ogólne

Obornicki Klub Lekkoatletyczny zaprasza do udziału w zawodach pn. „6×6 Sztafeta dla Emilki”, które odbędą się 16 września br. Początek zawodów planowany jest na godz. 10.00. Głównym celem imprezy sportowej jest zbiórka funduszy na kolejny etap leczenia Emilki Gniedźińskiej. Dziewczynka zmaga się z niebezpiecznym dla zdrowia znamieniem, które może przekształcić się w Czerniaka. Szansą na to, by jak najszybciej temu zapobiec, jest skomplikowana, kilkuetapowa operacja w Stanach Zjednoczonych. Leczenie polega na wycięciu chorej skóry i naciągnięciu zdrowej przy pomocy ekspanderów.

 

Do zawodów mogą zgłaszać się 6 osobowe drużyny. Każdy z zawodników będzie miał do pokonania  dystans 2400m, razem każda z drużyn przebiegnie 14,4 km. Za pomiar czasu odpowiedzialna będzie firma Plus Timing. Godzinę przed startem głównym odbędą się zawody towarzyszące dla najmłodszych. Zapisy do biegów dziecięcych odbywać się będą w dniu zawodów, szczegóły zamieszczone są w regulaminie. Biegi dla dzieci są nieodpłatne.
 

Wpisowe do zawodów głównych wynosi 300zł, jednak organizatorzy zachęcają chętnych do dokonywania wyższych wpłat. Opłaty startowe należy kierować na rachunek bankowy Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego:

Numer konta: 07 1610 1133 2003 0220 0317 0001 (SGB Bank S.A.)
Tytuł przelewu: Nazwa drużyny, 6×6 Sztafeta dla Emilki

Drużyny, które nie dokonają wpłaty w ciągu 3 dni od zapisania się będą usuwane z listy startowej.

 
Zawody zostały objęte patronatem przez Burmistrza Obornik Tomasza Szramę.
« wstecz

GALERIE