III
bieg
Żołnierzy Wyklętych

im. Rotmistrza Pileckiego

do startu pozostało:
-
dni
:
-
godzin
:
-
minut
:
-
sekund
informacje ogólne

INFORMACJE OGÓLNE

 

III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego. Wystartuje 03.03.2018r. o godz. 19:00 Wieczorny charakter biegu oraz oryginalna formuła rywalizacji, każdego roku przyciąga wielu biegaczy, którzy tym samym chcą w wyjątkowy sposób uczcić pamięć Żołnierzy Wyklętych. Zawodnicy będą mieli do pokonania pętlę o długości 2,5km. Zwycięzcą będzie zawodnik, który pokona największą ilość okrążeń w czasie 1,5h. Zgodnie z regulaminem zawodów aby zostać sklasyfikowanym zawodnik będzie musiał pokonać minimum jedną pętlę.

 

 

Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane będą do dnia 25 lutego 2018r. lub do wyczerpania limitu. Po tym terminie, jeżeli limit uczestników nie zostanie wyczerpany, zgłoszenia przyjmowane będą tylko w dniu zawodów do wyczerpania limitu 300 zawodników.

 

Pakiety startowe wydawane będą w dniu zawodów w biurze zawodów w godzinach od 16.30 do 18.30. Biuro zawodów znajdować się będzie w Hali OCS przy ul. Obrzyckiej 88 (Cafe Sport).

 

 Dla każdego uczestnika biegu – medal (warunkiem jest ukończenie minimum jednej pętli) oraz statuetki lub puchary za zajęcie I, II i III m w poszczególnych kategoriach biegowych

 

W ramach pakietu startowego każdy zawodnik oprócz medalu otrzymuje: posiłek regeneracyjny oraz wodę.

 

 

Telefon kontaktowy organizatora: 61 29 60 906 lub 698 678 504.  

« wstecz

GALERIE